Powiadomienia
Clear all

Rehabilitacja po zabiegu chirurgicznym - dyskopatia

Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Lilly
Nowy forumowicz Gość
Inicjator dyskusji
 

Witam, nasz piesek Roni miał właśnie operację kręgosłupa z powodu dyskopatii. Teraz jak rana pooperacyjna się zagoiła dostaliśmy zalecenie aby go zabierać na rehabilitacje, w tym na pole magnetyczne oraz bieżnię wodną. Niestety, w dobie pandemii i bez pracy operacja pieska i jego dalsze leczenie (piesek ma 14 lat i po zabiegu nabawił się poważnej anemii, zapalenie nerek, wątroby i trzustki) finansowo nas wykończyło i zapłaciliśmy już ponad 8000zł. Niemniej jednak nie chcemy rezygnować z rehabilitacji pieska, lecz gdy sprawdziłam ceny samej bieżni wodnej w Warszawie która kosztuje średnio 70zł za 1 zabieg i mając na uwadze, że rehabilitacja będzie trwać ok. 2-5mc, 1-2 razy w tygodniu to szczerze się przestraszyłam. W Państwa artykule jest jednak napisane, że cena bieżni wodnej wacha się ok. 20-30zł za 1 zabieg co dało nam ogromną nadzieję i stąd pytanie, czy moglibyśmy uprzejmie dostać od Państwa namiary do tych centra rehabilitacyjne dla zwierząt z takim wspomnianym przedziałem cenowym w Warszawie? Bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc, gdyż bardzo zależy nam na tym, aby przywrócić naszemu pieskowi możliwość chodzenia o własnych nogach.

 

Serdecznie pozdrawiamy,

Lilly i Roni

 
Opublikowany : 07/04/2021 12:01
Lekarz weterynarii katarzyna hołownia
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry.

Niestety, ja nie wiem gdzie możecie Państwo znaleźć gabinet rehabilitacyjny z takimi cenami - we Wrocławiu, gdzie praktykuję, ceny są zbliżone do warszawskich. Proszę jednak spróbować porozmawiać z lekarzem prowadzącym, lub z polecanym przez niego fizjoterapeutą, czy są jakieś ćwiczenia, które możecie Państwo wykonywać w domowym zaciszu. Może zamiast bieżni wodnej i pola magnetycznego uda się dobrać zestaw ćwiczeń, które przywrócą Pani pupilowi pełną sprawność.

Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 11/04/2021 18:09

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.