Powiadomienia
Clear all

FeLV, FIV testy

Avatar of carolina
Nowy forumowicz
Inicjator dyskusji
 

Witam, mam kotkę jest po ciężkim katarze kocim, który pozostawił ślad i dlatego jest trochę ,,delikatna,,. FeLV, FIV ma ujemne i pytanie, chcę przygarnąć drugiego kota, który ogólnie jest zdrowy ale przebywał w dużym skupisku kotów wolnożyjących, jednorazowo zrobione testy na FeLV i FIV wyszły ujemne i czy w związku z tym mogę bez żadnych obaw pozwolić im przebywać razem, wspólne zabawy , jedzenie, czy wykonanie testów jednorazowo jeśli wyszły ujemne jest wystarczające i czy są one wiarygodne

 
Opublikowany : 11/03/2019 21:04
Lek. Wet. Magda zdanowska
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry.

Dostępne są różne testy wykrywające zakażenie wirusem FeLV. Nie wiem też kiedy był wykonywany test. Najbezpieczniej jest więc poddać kota 30 dniowej kwarantannie i ponownie wykonać test w kierunku FeLV i FIV.

Pozdrawiam, lek. wet. Magda Zdanowska.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 13/03/2019 19:10

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.