Powiadomienia
Clear all

[Przyklejony] Przeczytaj zanim dodasz temat

Avatar of co w sierści piszczy
Zaufany forumowicz Administrator
Inicjator dyskusji
 

Przed opublikowaniem nowego wątku na forum zapoznaj się z artykułem: "Lamblioza u psa". Być może znajdziesz w nim odpowiedź na Twoje pytanie.

 
Opublikowany : 15/10/2017 11:44
Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Małgorzata
Nowy forumowicz Gość
 

Pies od dłuższego czasu miał problemy z układem trawiennym - biegunka, wymioty. Dwa dni temu zdiagnozowano lambie. Do tej pory pies załatwiał się na ogródku/trawniku przynależnym do domu. Z tego co przeczytałam trawnik jest teraz zarażony cystami lambii. Czy jest środek który mogłabym zastosować żeby je usunąć, żeby trawnik był bezpieczny dla psa.

 
Opublikowany : 20/03/2019 12:19
Lek. Wet. Magda zdanowska
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry.

Cysty znajdujące się na powierzchni mogą zostać zniszczone za pomocą środków zawierających czwartorzędowe związki amonowe, jednak żaden produkt nie został zarejestrowany do tego celu. W schroniskach czy hodowlach zalecane jest utwardzenie, na przykład wybetonowanie podłoża. W Pani przypadku można ewentualnie spróbować usunąć górne warstwy gleby, nawieźć nową i zasiać trawę. Może proszę skonsultować się na wydziale weterynaryjnym z lekarzami z parazytologii.

Pozdrawiam, lek. wet. Magda Zdanowska.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 22/03/2019 04:46

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.