Powiadomienia
Clear all

Suplement przy początkach choroby nerek

Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Katarzyna
Nowy forumowicz Gość
Inicjator dyskusji
 

Witam, 

Mam pytanie odnośnie suplementu przy niewydolności nerek. Potrzebuję czegoś co ma małe tabletki które mogłabym ukryć w smakołyku gdyż wszelkie pasty czy płyny odpadają nic nie weźmie ☹️ 

 
Opublikowany : 02/12/2020 11:12
Lekarz weterynarii katarzyna hołownia
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry.

W zależności od wyników badania krwi i stanu zdrowia pupila, suplementy mogą być przeróżne – proszę wybrać taki preparat, który zawiera w swoim składzie przeciwutleniacze, kwasy omega 3 i 6, witaminy A i E, a także substancje o działaniu moczopędnym. Co do samego podawania tabletek, w gabinetach weterynaryjnych są dostępne pasty i ciasteczka o tak apetycznym zapachu, że pozwalają przemycić nawet sporej wielkości tabletki (proszę szukać przysmaków edukacyjnych). Ważna jest Pani wytrwałość w podawaniu preparatów, to Pani decyduje o tym, że pies lub kot ma przyjąć tabletkę, a nie pupil.

Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 03/12/2020 17:35
Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Katarzyna
Nowy forumowicz Gość
Inicjator dyskusji
 

@katarzynaholownia

Bardzo dziękuję za odpowiedź, usg wyszło bardzo dobrze tylko poziom mocznika i kreatyniny w górnych normach, jak na 15latka podobno wyniki ma jak u 10latka więc to mnie trochę pociesza, przeszedł już na dietę nerkową a teraz poszukam suplementu. 

Dziękuję i pozdrawiam. 

 
Opublikowany : 08/12/2020 12:37

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.