Powiadomienia
Clear all

Problemy z okiem u mieszańca shi-tzu i pekińczyka

Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Paweł
Nowy forumowicz Gość
Inicjator dyskusji
 

Dzień dobry, jestem właścicielem małego pieska samca mieszanka shi-tzu z pekińczykiem. Od niedawna ma on problemy z prawym okiem jest zaczerwienione i piesek nie wytrzeszcza tego oka jak to zawsze robił coś mu dolega. Ponieważ chcemy go zaprowadzić do okulisty dla piesków to mam pytanie czy w Białymstoku lub w okolicy jest jakaś diagnostyka wzroku u psów. Może być nawet w Warszawie. Proszę o konkretne adresy i telefony i jeśli to możliwe adresy email. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

 
Opublikowany : 12/05/2020 03:41
Lekarz weterynarii katarzyna hołownia
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry.

Cieszę się, że podjął Pan taką decyzję. Obie rasy, które wymienił Pan w rodowodzie swojego pupila  brachycefaliczne – oprócz wielu schorzeń związanych ze skróceniem twarzowej części czaszki, często występują u nich problemy okulistyczne. Ja praktykuje we Wrocławiu, nie znam okulistów z Białystoku ani Warszawy, jednak z pewnością znajdzie Pan specjalistów, którzy zajmą się Pańskim pupilem. Podpowiem jednak, że do czasu ustalenia dogodnego terminu wizyty, warto zachować szczególną higienę oka (przemywanie płynem fizjologicznym) oraz zadbać, aby pies nie uszkodził gałki ocznej (stosowanie kołnierza ochronnego).

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pieska, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 16/05/2020 13:06

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.