Powiadomienia
Clear all

Guzy

Avatar photo
 Ania
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Witam. Bardzo się zmartwiłam. Mój pies fakt faktem ma 13 lat ale w przeciągu tygodnia pojawiły mu się na brzuchu dwa miękkie, przesuwające się guzki. Pies jest kundelkiem, zachowuje się tak jak dotychczas. Normalnie je, załatwia się oraz nie jest apatyczny. Co to może być? U weterynarza mogę byc dopiero za parę dni, a do tego czasu bardzo będę się martwić. Proszę o odpowiedz 🙂

 
Opublikowany : 12/03/2019 22:46
Lek. wet. Magda Zdanowska
Posty: 338
Ekspert
 

Dzień dobry.

Przez dwa dni nie powinno dojść do poważnego zagrożenia życia spowodowanego zmianami na brzuchu, proszę więc się nie martwić i czekać na wizytę u lekarza. Niestety bez badania trudno jest mi powiedzieć co to są za guzki, czy dotyczą rejonu skóry, tkanki podskórnej, mięśni. Może to zapalenia skóry, czyraki czy ropnie, a może szybko rosnące zmiany nowotworowe. Na to pytanie już odpowie pani lekarz po obejrzeniu guzków.

Pozdrawiam, lek. wet. Magda Zdanowska.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 14/03/2019 20:30

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.