Powiadomienia
Clear all

Kupię Masivet

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Witam. Kupię Masivet. Mój pies choruje na mastocytomę. 

 

 
Opublikowany : 16/12/2020 19:11
Słowa kluczowe tematu
Avatar photo
Posty: 2
Aktywny użytkownik
 

Dzien dobry Pani Beato, nie wiem czy jest Pani dalej zainteresowana- posiadam po swojej suczce pełna nowa butelkę Masivetu 30szt 150mg (data ważności - 04/2021). Na szczęście (odpukać) nie ma nowych guzów, tabletki są dla nas zbędne, a sprzedaż wesprze dalsze leczenie i badania naszej labradorki.  Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o wiadomość 🙂 Pozdrawiamy

 
Opublikowany : 17/02/2021 15:54
Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
 

Witam kolerzanka z pracy ma pieska labradora ktory zachorował na mastocytomę, wetrynarz w jej miejscowości nie zajmuje się tego typu dolegliwościami ale zaproponował operację po uprzednim badaniu laboratoryjnym guza . Niestety po opracji pojawiły sie kolejne  30 guzów. Jej weterynarz doradził jej wizytę u weterynarza onkologa w odległym o 250 km mieście. Zrobiła sobie termin wizyty na 01.marca i pojechała z psem ten zaproponował terapię masivetem kupila na próbę tabletki 150 mg  pies musi przyjmowac lek co drugi dzień. Lekarstwo pomaga więc żeby kontynuawać terapie musi znowu jechać do tego weterynarza ale żeby nie przerywać terapi chciałaby dalej podawać lekarstwo. Chciałbym zapytać czy ma pani jeszcze te tabletki i jaka jest ich cena.

 

 

 
Opublikowany : 06/03/2021 07:32

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.