Powiadomienia
Clear all

pies ciągle chodzi

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik Gość
Inicjator dyskusji
 

pies 16 lat od kilku dni ciągle chodzi. Śpi max 2h w ciągu dnia.  Widać że nie może się  komfortowo położyć ani siadać.  łapki się rozjeżdżają  Po lekach przeciwbólowych brak poprawy ( podejrzewaliśmy ucisk na kręgosłup)

 
Opublikowany : 12/04/2019 14:26
Lek. wet. Magda Zdanowska
Posty: 338
Ekspert Administrator
 

Dzień dobry.

Możliwości przyczyn takiego zachowania jest bardzo wiele, poczynając od chorób zakaźnych (np. babeszjoza) poprzez narządowe (choroby nerek, układu moczowo-płciowego, wątroby itp.), endokrynologiczne do nowotworowych. Przyczyną może być wysoka gorączka, ból, mdłości i inne. Niestety bez wnikliwego badania klinicznego oraz badań dodatkowych (krwi, moczu, obrazowe) nikt nie odpowie, dlaczego pies źle się czuje. Proszę więc jeszcze raz udać się do lekarza, który zaordynował leki przeciwbólowe i poprosić o dalsze badania.

Pozdrawiam, lek. wet. Magda Zdanowska.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 16/04/2019 21:55

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.