Powiadomienia
Clear all

Plamki na brzuszku

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Kupilam yorka biewera 8 miesiecznego  Mam go dopiero pare dni zauwazylam ze ma caly brzuszek w plamach Czy to choroba ? Nie chciala bym kupic chorego psa Podobno byl badany i jest zdrowy ale ja sie Boje ze z nim jest cos nie tak 

 
Opublikowany : 01/12/2023 10:56
Słowa kluczowe tematu
lek wet Katarzyna Hołownia-Olszak
Posty: 770
Ekspert
 

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę zdjęcie, wydaje mi się, że owe plamy to pigmentacja skóry Pani pupila - raczej nie jest to coś, co byłoby niepokojące. Jednak, jeśli jest Pani zaniepokojona, warto udać się do lekarza weterynarii i poprosić o dokładne zbadanie pupila. Czasami zdarza się, że maluchy mają problem z pasożytami zewnętrznymi, wewnętrznymi, na pierwszej wizycie u lekarza weterynarii omawiana jest też profilaktyka i dalsze szczepienia. Proszę nie zwlekać z wizytą, jeśli zauważy Pani, że plamy się w jakikolwiek sposób zmieniają - powiększają, zmieniają swój zarys, będą swędzące lub pojawią się w ich zarysie jakieś wykwity skórne.

Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 07/12/2023 06:25
Avatar photo
Posty: 0
Nowy użytkownik
 

To może być różne rzeczy, niekoniecznie choroba. Ale dla spokoju lepiej zawitajcie z nim do weta, żeby go sprawdził dokładniej. Nawet, jeśli mówili, że był badany, to czasem mogą się pojawić nowe rzeczy. Nie ma co czekać i się martwić, lepiej działać. Pewnie to coś drobnego, ale lepiej mieć pewność. Wiesz, lepiej zapobiegać niż potem się martwić.

Trzymaj się! 🐾💙

 
Opublikowany : 05/01/2024 09:59

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.