Powiadomienia
Clear all

[Przyklejony] Przeczytaj zanim dodasz temat

Avatar of co w sierści piszczy
Zaufany forumowicz Administrator
Inicjator dyskusji
 

Przed opublikowaniem nowego wątku na forum zapoznaj się z artykułem: "Golden i Labrador Retriever". Być może znajdziesz w nim odpowiedź na Twoje pytanie.

 
Opublikowany : 26/09/2017 07:40
Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Agnieszka
Nowy forumowicz Gość
 

Witam, moja labradorka ma 8 lat jakiś czas temu za uchem zauważyłem niewieli guzek wodny który jej pęknol. Narośl  niestety  wróciła i jest większy widoczy gołym okiem z pod sierści. Proszę o poradę zanim udam się  z Tekila do lekarza. Dziękuję z góry. Pozdrawiam

 
Opublikowany : 31/05/2022 05:57
Lekarz weterynarii katarzyna hołownia
Zaufany forumowicz Administrator
 

Dzień dobry. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza weterynarii. Każda zmiana na ciele pupila, która rośnie, pojawia się nagle, wystaje ponad powierzchnię skóry, powinna być zbadana przez lekarza weterynarii. Na zdjęciu podobnie mogą wyglądać zmiany absolutnie niegroźne i te, które stanowią realne zagrożenie życia zwierzęcia, dlatego nie da się określić w ten sposób, czym może być guz na ciele Pani pieskaLekarz, do którego się Pani uda, zapewne będzie chciał wykonać dodatkowe badania (na przykład biopsję cienkoigłową), aby w ten sposób określić, z czego zbudowany jest guz. Gdy zostanie to już ustalone, warto rozważyć usunięcie całej zmiany -sama Pani wspomniała, że podobna zmiana już była, pękła i odrosła, nie warto zatem ryzykować ponownego pęknięcia i kolejnej wznowy. Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 07/06/2022 05:02

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.