Powiadomienia
Clear all

Silny katar i wydzielina z buzi

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Witam serdecznie proszę o poradę od 2 dni piesek ma katar i leci jej wydzielina biała z pyszczka buldożek ma 2 latka nic wcześniej się z nim nie działo .Jest ciepło więc nie wiem skąd takie objawy chyba że syn chodzi przeziebiony i czesto jej daje buziaki i mógł ją czymś zarazić .proszę o poradę 

 
Opublikowany : 24/06/2019 21:37
Lek. wet. Magda Zdanowska
Posty: 338
Ekspert
 

Dzień dobry.

Biała wydzielina może świadczyć o infekcji bakteryjnej, także bezpieczniej jest udać się do lekarza, niewykluczone, że niezbędne będzie zastosowanie kuracji antybiotykowej. Ponadto można podawać preparaty podnoszące odporność, na przykład Scanomune czy Vetomune.

Pozdrawiam, lek. wet. Magdalena Zdanowska.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 25/06/2019 20:49

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.