Powiadomienia
Clear all

Przeczytaj zanim dodasz temat

Co w Sierści Piszczy logo
Posty: 72
Ekspert
Inicjator dyskusji
 

Przed opublikowaniem nowego wątku na forum zapoznaj się z artykułem: "Cukrzyca u kota". Być może znajdziesz w nim odpowiedź na Twoje pytanie.

 
Opublikowany : 26/09/2017 09:07
Avatar photo
 Nina
Posty: 1
Nowy użytkownik
 

Witam.Ponawiam pytanie, które zawarłam pod artykułem. Nie wiem, czy właściwie przechowuję insulinę w ampułce. Trzymam ją cały czas w lodówce, pół godziny przed wstrzyknięciem nabieram do strzykawki odpowiednią ilość i ogrzewam w dłoni, by nabrała temperatury pokojowej. Z artykułu wynika, że po otwarciu  insulina Lantus  powinna być przechowywana w temperaturze pokojowej. Czy dotyczy to pena z insuliną, czy też ampułki?. Proszę o wyjaśnienie, bo być może to jest powodem braku poprawy w leczeniu cukrzycy.

 
Opublikowany : 12/06/2019 12:35

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.