Powiadomienia
Clear all

plamy na pyszczku ,piegi

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Witam. Ja z zapytaniem czy to jest normalne żeby szczeniakowi w wieku 3,5 miesiąca nagle wyskoczyły takie plamy na pyszczku i na uszach wcześniej był biały. Z czym to jest związane.Pieska rodzice i dziadkowie są biali i biszkoptowi.Bardzo proszę o odpowiedź. 

 
Opublikowany : 06/05/2022 22:14
Słowa kluczowe tematu
Lekarz weterynarii Katarzyna Hołownia
Posty: 739
Ekspert Administrator
 

Dzień dobry.
Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Opis zmian, nawet najdokładniejszy, nie pozwala na określenie, czy coś jest normalne czy też nie. Jeśli zauważyła Pani jakiekolwiek niepokojące zmiany na ciele swojego pupila, warto udać się do lekarza weterynarii i pokazać je. Możliwe, że są to zmiany wynikające z pigmentacji skóry, ale równie dobrze mogą to być objawy różnych schorzeń- począwszy od obecności pasożytów zewnętrznych, skończywszy na podrażnieniu skóry i alergii na składniki pożywienia. Z pewnością nie warto ignorować zmian i czekać “aż same znikną”.
Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 16/05/2022 07:59

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.