Powiadomienia
Clear all

Karma weterynaryjna

Forum weterynaryjne psy i koty ⋆ co w sierści piszczy
 Marta
Aktywny forumowicz Gość
Inicjator dyskusji
 

Dzień dobry,

Mój 3-letni kocurek miał kryształki struwitów w pęcherzu moczowym. Od miesiąca przyjmuje karmę Hills sd i pęcherz obecnie jest już "czysty". Lekarz prowadząca nakazała by podać kotu jeszcze 3 opakowania (3x1, 5 kg) tej karmy. Po czym na kolejnej wizycie inna weterynarz powiedziała, że już powinniśmy przechodzić na Hillsa cd. Wobec tak odmiennych wskazań nie wiem co podawać kotu. Wiem, że długotrwałe podawanie Hillsa sd nie jest wskazane, zatem moje pytanie brzmi - kiedy mam zmienić karmę na cd?

Oraz czy Hillsa cd (którego kot nie chce jeść) mogę  zastąpić inną karmą, np. Trovet anti struvite lub inną (proszę o podpowiedź jaką)?

Pozdrawiam Marta

 
Opublikowany : 25/09/2019 10:27

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 10MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.