Powiadomienia
Clear all

Wyciek ropny z obu oczu kota

Avatar photo
Posty: 1
Aktywny użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Posiadam 1,5 rocznego kota Rumpla ze schroniska. Kot szczepiony i do tej pory zdrowy. Od 2 miesięcy z obu oczu permanentnie cieknie mu ropa. Trzeba wycierać mu oczy nawet co godzinę. Kot aktualnie leczony przez weterynarza. Dostał już kilka rodzajów antybiotyków i obecnie szczepionkę podawaną w trzech dawkach w okresie 2 tygodni. Leczenie nie przyniosło skutku. Lekarz jest bezradny. Co jeszcze można zrobić żeby pomóc temu kotu?

 
Opublikowany : 05/11/2017 12:33
Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
 

Jest wiele przyczyn chorób oczu u kotów.

U moich kotów wyciek ropny z oka i opuchlizna wynikały z zakażenia chlamydią. Dopiero badanie wymazu z oka  ujawniło przyczynę. Chorobą ma tendencję do nawrócenia. 

 
Opublikowany : 18/03/2022 22:43

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.