Powiadomienia
Clear all

Całkowita proteza stawu biodrowego

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Z tego co mówią specjaliści to jedyna nadzieja dla naszego młodego psa (5 miesięcy), gdyż ma juz bardzo zaawansowaną dysplazję... czy ktoś ma psa, u którego wykonano tę operację? Pomóżcie

 
Opublikowany : 26/05/2020 22:10
lek wet Katarzyna Hołownia-Olszak
Posty: 769
Ekspert
 

Dzień dobry.

Bardzo mi przykro, że to schorzenie dotknęło Pani pupila. Na szczęście, jest wiele możliwości leczenia, czy konsultowaliście się Państwo ze specjalistami w dziedzinie ortopedii? Zastosowanie endoprotezy jest inwazyjną metodą, może w tak młodym wieku da się dobrać mniej radykalny sposób postępowania, począwszy od pectinectomii, skończywszy na stabilizacji wewnątrzstawowej. Proszę też zadbać o to, by pies miał stabilne podłoże, odpowiednią podaż witamin i mikroelementów w diecie. Odpowiednio dobrana dawka ruchu, pływanie, lub bieżnia wodna także może poprawić stan pupila.

Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 28/05/2020 21:33

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.