Powiadomienia
Clear all

Dyskopatia po operacji

Avatar photo
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Witam. Mój pies miał 6 dni temu operację dyskopatii szyjnej. Do tej pory było ok. Niestety od 2 dni wykazuje te same objawy co przed operacją, czyli stoi wygięty w łuk z głową nisko i nie chce się położyć. Tabletki przeciwbólowe pomagają ale na krótko. Czy to normalne, czy z czasem minie ?

 
Opublikowany : 15/08/2020 19:14
lek wet Katarzyna Hołownia-Olszak
Posty: 773
Ekspert
 

Dzień dobry.

Powinna Pani pilnie skontaktować się z lekarzem, który wykonywał zabieg! Nawrót objawów po tak krótkim czasie od wykonania zabiegu, może świadczyć o silnym obrzęku tkanek miękkich lub jakiejś niestabilności w operowanej okolicy, powodując ucisk na nerwy w tej okolicy. Z pewnością należy to skontrolować, wykonując badanie psa oraz zdjęcie RTG. Do czasu ustalenia terminu wizyty, proszę uniemożliwić psu ruch, aby nie doprowadzić do dalszej niestabilności tej okolicy.

Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszak, lekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 18/08/2020 19:46

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.