Powiadomienia
Clear all

Strzyżenie staruszka

Avatar photo
 Ela
Posty: 1
Nowy użytkownik
Inicjator dyskusji
 

Dzień dobry. Mam psa – 16 lat z problemami neurologicznymi. Czy strzyżenie będzie dla niego dużym obciążeniem.? Strzyżemy go 2 do 3 razy w roku. To Jack Russel Terier mieszaniec 12 kg. Te problemy to zachwiania równowagi, zaburzona orientacja. poza tym brak słuchu i ograniczone do max 1 metra widzenie.

 
Opublikowany : 28/06/2022 11:44
Słowa kluczowe tematu
lek wet Katarzyna Hołownia-Olszak
Posty: 769
Ekspert
 

Dzień dobry.
Rozumiem, że pupil nie ma typowych ataków padaczkowychWizyta u groomera może być sporym obciążeniem psychicznym dla pupila. Z drugiej strony jednak przy obecnych temperaturach warto zadbać o to, by sierść pupila była w idealnie dobrym stanie. Proszę przed umówieniem wizyty spytać o przebieg całego procesu – może uda się by była Pani z pupilem w czasie strzyżenia, albo w razie silnego stresu przerwać wizytę i dokończyć czesanie i strzyżenie w innym terminie. Proszę też uprzedzić groomera o schorzeniu pupila. Rozsądnie będzie też spytać swojego lekarza weterynarii o możliwość podawania pupilowi leków o działaniu wyciszającym i uspokajającym.
Pozdrawiam, Katarzyna Hołownia-Olszaklekarz weterynarii.

Forum weterynaryjne Co w Sierści Piszczy

 
Opublikowany : 29/06/2022 19:19

Odpowiedz

Twoje imię

Twój email

Tytuł *

Maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku 25MB

 

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Zalecenia lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Co Piszczy w Sierści Twojego zwierzaka?

Porady lekarzy weterynarii na Twoim mailu

+ ebook "Czy leki ludzkie są bezpieczne dla psa i kota?"

Zgoda marketingowa: wyrażam zgodę, aby Co w Sierści Piszczy skontaktował się ze mną drogą mailową, korzystając z informacji podanych w tym formularzu dla celów informacyjnych, aktualizacji i marketingu. Jeśli chcesz wycofać Twoją zgodę kliknij link rezygnacji u dołu każdego wysyłanego przez nas maila. Szanujemy Twoją prywatność i dane osobowe. Tutaj znajdziesz naszą politykę prywatności i regulamin newslettera. Przesyłając ten formularz zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zgodnie z tymi warunkami.